Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

2.07.2024

Zakończenie roku szkolnego to wyjątkowy moment dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców. Jest to czas podsumowań i początek odpoczynku wakacyjnego.

Dnia 21 czerwca 2024 roku odbyła się w naszej szkole uroczystość zakończenia roku szkolnego. W trakcie uroczystości dyrektor szkoły Pani Bogusława Fedorowska podsumowała miniony rok pełen wyzwań, małych i dużych sukcesów uczniów i pracowników.

-Wyniki uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia są miernikiem naszej pracy. Liczą się dobre pomysły, ich wdrażanie oraz rezultaty. A rezultaty tego roku są dobre z zdawalnością 85%. – wyraziła swoją opinię Pani Dyrektor.                                                                                                                      

Pani Dyrektor podkreśliła także jak ważne jest dostrzeganie małych sukcesów, które odnosimy każdego dnia, małe pozytywne zmiany tworzą wielkie postępy, których w tym roku mieliśmy bardzo dużo. Co daje nam – pedagogom, wiele radości i poczucie spełnienia. Spotkanie z młodzieżą i pracownikami szkoły było również okazją do podziękowań dyrektorowi szkoły, nauczycielom i pracownikom za zaangażowanie w kształcenie młodych ludzi. Tego dnia oprócz świadectw wręczono także nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.