Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy

ZAPISZ SIĘ ONLINE

Czy wiecie, że nasza Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy to miejsce, w którym nauka to nie tylko zajęcia szkolne, ale także praktyczne doświadczenia? To właśnie u nas macie okazję odkryć swoje talenty i przyuczyć się do zawodu, który Was interesuje.

Jak wygląda nauka?

W klasach VII i VIII spędzacie cztery dni w szkole, gdzie korzystacie z nowoczesnych urządzeń multimedialnych i ciekawych pomocy dydaktycznych. Raz w tygodniu czeka na Was dzień pełen praktyki związanej z Waszym wybranym zawodem. Dzięki temu możecie bezpośrednio poznać tajniki pracy krawca, montera zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie lub ślusarza.

Przyuczenie do zawodu

Przyuczenie do zawodu odbywa się w naszych warsztatach szkoleniowo-produkcyjnych OHP, gdzie pracujecie na najnowocześniejszych maszynach i sprzęcie. Co więcej, jesteście pod opieką wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomagają Wam zdobywać umiejętności na najwyższym poziomie. Po podpisaniu umowy stajecie się młodocianymi pracownikami i otrzymujecie miesięczne wynagrodzenie.

Nasz cel to nie tylko dostarczenie Wam wiedzy, ale również przygotowanie Was do egzaminu z przyuczenia do zawodu, który jest przepustką do Waszej przyszłej kariery. Po ukończeniu szkoły podstawowej możecie kontynuować naukę w Branżowej Szkole I Stopnia, wybierając dowolny zawód oferowany przez naszą szkołę. Otwieramy przed Wami szerokie możliwości!

A jeśli jesteście z daleka, nie martwcie się! Mamy dla Was internat z zakwaterowaniem i wyżywieniem. To oznacza, że możecie zamieszkać tuż obok szkoły, co ułatwia Waszą codzienną organizację.

Dołączcie do nas i odkryjcie pasję oraz umiejętności, które pozwolą Wam osiągnąć sukces zawodowy. W naszej szkole nauka to nie tylko teoria, ale także praktyka, której doświadczycie na własnej skórze. Nie czekajcie!

ZAPISZ SIĘ ONLINE

 

Zespół Szkół w Trzebini
ul. Lipcowa 50 , 32-540 Trzebinia

tel. kom. 609 729 800
e-mail: s-trzebinia@zdz.katowice.pl
www.szkoly.trzebinia.zdz.pl