Coraz bliżej święta

16.12.2020

W dniu 15 grudnia uczniowie klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia w Trzebini wraz z instruktor praktycznej nauki zawodu panią Moniką Siemek zadbali, żeby świąteczna atmosfera na dobre zagościła wśród wszystkich.

W czasie zajeć praktycznej nauki zawodu, która odbywa się stacjonarnie, niepozorne kawałki materiału i kawałki gałązek zamieniły się w piękine mini choinki. Uczniowie dekorowali z sercem, więc każda miała niepowtarzalny urok i indywidualny charakter. Gdy wysósł odpowiedni las w pracowni krawieckiej przedstawicielka Samorządu Szkolnego odwiedziła z prezentami i świątecznymi życzeniami wszystkich pracowników szkoły i warsztatów szkoleniowych zaczynając od pani Dyrektor Bogusławy Fedorowskiej i składając najwspanialsze życzenia, które wzruszyły wszystkich pracowników. Te życzenia przesyłamy dalej dla wszystkich pracowników Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach:

"W tym magicznym okresie Świąt Bożego Narodzenia życzymy świąt białych, pachnących choinką, skrzypiących śniegiem pod butami, pełnych czarów, radości i piękna, spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze."